top of page

FARKIMIZ NE?

 1. Bir kronik sağlık sorununuz varsa onu, ama asıl iyiliği, sağlığı evinizden çıkmadan, beraber yönetmek için yeni bir deneyime başlıyoruz. Sadece hastalık veya ihtiyaç halinde değil, düzenli olarak sizi arıyor, ekran başında görüşüyoruz. Sağlığınız ile ilgilenmenin bir dert değil, neredeyse eğlenceli, biraz da oyun gibi olduğu YENİ BİR DÜNYANIN TECRÜBESİ bu. DÜŞÜK MALİYETLE ve AYDA 2 KEZ biz arıyoruz, daha önemlisi AYLIK ÜYELİK İLE 15 FARKLI BAŞLIKTAN oluşan bir hizmetler paketi satın alıyorsunuz.

 2. Üye olamayanlar için ise en çok ihtiyaç duyulan konularda tek seferlik hizmetler hazırladık. YENİ ORTAYA ÇIKAN bir problemi evinizin konforunda çözmenin en hızlı ve kolay yolu bunlar.

 3. Online sağlık hizmeti almanın en kolay ve hızlı yolu da burada. Ara, görüş, hemen hizmet al. Ödeme sonra. Komşuyuz, birbirimize güveniyoruz.

 4. Başka? Çok önemli bir farkımız daha var. Bu, sağlık hizmetlerinde bir ilk ve şimdilik bir tek biz uyguluyoruz: ÜCRET İADESİ. İyi, kaliteli ve sözü verilen hizmeti almak ve memnun kalmak doğal hakkınız. Hem de böylesine tanımadığınız, önceden denemediğiniz, elle tutamadığınız tele sağlık hizmetleri için olmazsa olmaz. Bunları karşılıyamazsak TEK SEFERLİK HİZMETLERDE ÜCRETİNİZİN SİZİN BELİRLEDİĞİNİZ MİKTARINI İADE EDİYORUZ

 5. Aylık üyelikler için de farklı bir şey yaptık: CAYMA HAKKI. ÜÇ VE ALTI AYLIK ÜYELİKLERDE SADECE SÖZÜNÜZÜ ALIYORUZ. Yazılı, çizili kontrat veya kredi kartı otomatik ödemesi yok. İstediğiniz zaman sonlandırabilirsiniz. Karar sizin. 

 6. Başka mı? Var. Siz artık kendinizi ilk sıraya koyun diye, sizinle aynı sağlık sorunlarını yaşayan ANNENİZ veya bir yakın ARKADAŞ ve hatta bir KOMŞUNUZU DA  da yanınıza alabiliyorsunuz. Görüşmelere katılabiliyorlar.  

 7. Bir görüşme bittikten sonra ortadan kaybolmak yok, SAĞLIK OYUNLARI devam ediyor. Sağlık konularınız ile ilgili yeni gelişme veya buluş olursa veya acil duymak gereken bir şey çıkarsa SON DAKİKA HABERLERİNİ  duyuruyoruz. İlaveten bir de aylık DURUM RAPORU VE ANALİZİNİ yolluyoruz. Ve burası biraz zor ama, lise günlerine de dönüyoruz. Haftalık ödevler olacak, kaçmak yok.

 8. Dahası var: İHTİYACI OLAN BİR AKRABA, KOMŞUNUZ VEYA KİM AKLINIZA GELİYORSA onlar da kullanabilsin diye üyelerimize her ay TEK SEFERLİK HİZMETLERDE İNDİRİM ARMASI VERİYORUZ. Siz de kullanmaları için onlara iletiyorsunuz.

 9. SAĞLIK HEDEFLERİNİ tutturanlar için de bir sürpriz hazırladık. Başarı ödülsüz kalmayacak.

 10. Bize özel bir hayat tarzı, kilo ve fiziksel aktivite yönetimi programımız var. Adı “KÜÇÜK ADIMLAR”. Her üye bu programa dahil oluyor. Siz ve seçtiğiniz yakınlarınız için küçücük adımların iyilik ve sağlık yolculuğunda ne büyük işler başardığını göreceksiniz.

 11. İnternet okyanusunda BİRLİKTE SÖRFe başlıyoruz. Artık siz interneti kullanacaksınız, internet sizi değil.

 12. İsterseniz yazarlığa da başlıyorsunuz. BİZİM GAZETE' DE BİR KÖŞENİZ OLACAK.

 13. Biz bir yandan da kendi gelişimimiz için "BU KADAR BANA YETER" demeyi öğrenmeye çalışıyoruz. Bunun için de her gün mesaimizin bir bölümünü imkanı olmayanlar için SOSYAL HİZMETE ayırdık. HAFTA İÇİ 1200-1400 ARASI hattımız HERKESE AÇIK. Bir sağlık derdiniz mi var, çekinmeden arayın. 

 14. O "Anne evi" var ya, işte orada  üst katda oturan DOKTOR KOMŞUSUYUZ. Bir kez ya da ilk kez görüşmüyoruz. Birbirimizi iyi tanıyoruz. 

 15. SADECE BU İŞİ YAPIYORUZ. Bu yeni dünya bizim için bir yan iş veya tanıtım işi değil. Varsa yoksa sadece 100 ÖZEL KADIN ÜYEMİZ veya tek seferlik hizmet verdiğimiz kişiler ile ilgileniyoruz. Araya başka kimseler, başka işler girmiyor.

 16. İlgili VİDEOLAR İÇİN MENÜDEN BİZİM GAZETE "Kullanıcı el kitabı" bölümüne bakabilirsiniz.

     

  

FARKIMIZ: Hakkında
bottom of page